Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány nap után engednek haza...

Hány nap után engednek haza kórházból?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szerdán volt a mutétem a pajzsmirigyem felét vették ki mert csomót találtak rajta, már nem bírok itt lenni, kb. hány nap mire haza engednek?!
2011. szept. 10. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
minimum 1 hét :) ha nincs semmi komplikáció :) szval hétfőn lehet h mehetsz haza :D
2011. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaaj nee :( még hétfoig itt?! azt már én ki nem bírom :( :(
2011. szept. 10. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hirtelenjében tudnék 100 szórakoztatóbb programot a kórházban fekvésnél. De azért nem vagy már karonülő. Annyit beláthatnál, hogy nem a te bosszantásodra találták ki sem a kórházat, sem azt, hogy egy műtét után mennyi a lábadozási idő. Hidd el, mások sem azért töltik az idejüket ott, mert nincs jobb hobbijuk. Ez van, ki fogod bírni. Nem hetekről, vagy hónapokról van szó. Bár, ha annyit kellene ott töltened, azt is kénytelen lennél elviselni, ha ez a gyógyulásod feltétele.
2011. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igen szombat van én is tudnék jobbat! De ha jól vagyok már, és csak annyi az egész hogy a seb fáj, meg picit nyelni nehéz akkor miért nem mehetek haza? otthon hamarabb gyógyulnék, az tuti! :(
2011. szept. 10. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
sikerült haza jutnod?
2011. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még sajnos mindig nem! és talán holnap sem :( már nem bírom itt, komolyan mondoom :(
2011. szept. 12. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ok nélkül biztosan nem tartanak bent. Légy egy kicsit türelemmel, a saját érdekedben.
2011. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi nem tudlak vigasztalni, én magam is szarba vagyok van valami bajom 26-án megyek MR-e de azt tudom ,hogy bent lenni az marha unalmas és szar jobbulást neked!
2011. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én többször voltam kórházban, általában a műtétek után egy héttel hazaengedtek! Nem azt mondom, hogy nem lett volna jobb otthon, de legalább ki tudtam pihenni magam, olvastam, rejtvényt fejtettem! Így, hogy netezni tudsz, pláne könnyebb...

Az orvosod nem mondd semmit?

2011. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonoom szépen a válaszokat, ma 1 hét után végreeeeee haza mehetek!!! nagyon boldog vagyok!!!! :)
2011. szept. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!