Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az igaz hogyha egy LSD-snek...

Az igaz hogyha egy LSD-snek antidepresszánst adnak akkor az leállítja az LSD hatását?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igaz. Ez nem ilyen egyszerű
2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ha nyugtatót írtam volna akkor azt mondanád, hogy igen ilyen egyszerű.
2011. máj. 30. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hallottam valami ilyesmit-de mivel 100 féle antidepi van, nehogy kísérletezz vele...
2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az LSD nem öl meg (6000 adag lenne csak halálos), az antidepresszánssal meg nem tudom mi a helyzet, de ha az sem öl meg akkor irány a próbálgatás.

De ha jól tudom mindegyik antidepinek kb. ugyanaz a hatóanyaga.

2011. máj. 30. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:

nem mindegyiknek ugyanaz a hatóanyaga,5 nagy csoportba oszthatóak. vannak amelyek gyengítik a hatást van amelyek erősítik (és keringésösszeomlást eredményeznek.

ezenkívül egyénenként is változik, hogy ki milyen erősen reagál egyikre vagy másikra.

Ne kísérletezz.

2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 2-ik vagyok, és csak egyet tudok érteni a 3-ikkal.Ez nem játék. Nem drogoztam soha, de antidepresszánst szedtem. Ne csinálj butaságot. ha az a célod, hogy leszokj, keress fel egy szakrendelést, bár úgy emlékszem, alternatív gyógymódként, kísérleti jellegel írtak róla. És külföldön.
2011. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja, nem nem nem. Félreértés történt. Nem LSD függő vagyok. Úgy értettem, hogy a jelenlegi trippet leállítja az ha beveszek x adag antidepresszánst?


Az LSD-be állítólag nem lehet belehalni, kivéve ha valaki lesétál a tetőről vagy azt hallucinálja, hogy ég a ház és kiugrik az ablakon....

Szóval maga a szer nem öl meg, csak a hatása.

Mi a helyzet az antidepresszánsokkal? Hány adag veszélyes/ halálos?

És ha megöl akkor hogy? (Légzésbénulás, szívinfarktus, stroke...)

2011. máj. 30. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem-tripp? Bármennyi veszélyes, ha nem szorulsz rá.
2011. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Trip: Magyar jelentése utazás. Akkor szokás ezt használni mikor valaki LSD-t vett be és éppen hallucinál, azaz utazik (az elméjében)
2011. máj. 30. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a trip az utazás, de ha angol szót ragozol, írd így- trip-et. Majdnem összekevertem a tripperrel, amit már végkép nem értettem, mi köze a dologhoz.... nm lett volna egyszerűbb el sem kezdeni, mintsem utazás közben bármiről dönteni? remélem csak teoretice beszélgettünk erről- fentebb valaki elég szakszerűen írta, hova vezethet a kísérletezs, vedd komolyan és jóéjszakát mára
2011. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!