Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én úgy gondolom, hogy már...

Én úgy gondolom, hogy már feltalálták a rák ellenszerét, csak az "egyszerű embereknek" nem adják be, mert túlnépesedés van. A nagy kutyák pedig megkapják, ha megbetegednek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagy túl radikálisan látom a dolgot?
2011. jún. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kéretik ezt a kérdést átrakni az ezotéria témakörbe :S

A rák elég sokféle lehet, van olyan fajtája amire már esetleg vannak ígéretesebb kezelések, van olyan amire nem.


Amúgy meg ha a túlnépesedést akarnák megoldani hatásosabb megoldást is találnának a népesség megtizedelésére...

2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jézusom. Azért ilyen összeesküvés elméleteket nem kellene gyártani.

Főleg úgy, hogy nem is értesz hozzá:D

2011. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb rákos beteg ötven éven felüli, akiknek már nem nagyon lenne amúgy sem több gyerekük. Többnyire a fejlett országokban élnek; a harmadik világban, ahol túlnépesedés van, viszonylag kevesen érik meg azt a kort, amikor kijönne rajtuk a rák.

Detudom, hogy aki összeesküvés-elméletekben hisz, az képtelen reálisan gondolkodni az adott dologról.

2011. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy őszínte legyek, nekem is eszembe jutott már ilyen. Valószínüleg az AIDS ellenszere sem lesz meg soha. Kell, hogy legyen valami pusztító kór, amiben meghalnak az emberek...
2011. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sőt ők terjesztik, nem?
2011. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!