Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ehhez a lépéshez...

Mit szólsz ehhez a lépéshez az afrikai túlnépesedés ellen?

Figyelt kérdés

az afrikai élelmiszerekbe ami segély formájában jut el hozzájuk azokba fogamzásgátlót kevernek így:

1,Akik amúgy éhenhalnának segély nélkül életben maradnak csak nem szaporodnak

2, Azok az afrikai rezsimek akik elveszik a segély egy részét és eladjáj majd az összegből fegyvert vesznek azokat kilönék ezzel mivel az élelmiszer ellenörzésekor kimutatnák a fogamzásgátlót és így nem tudnák eladni


3 elönye van

-nem halnak éhen azok akik amúgy nem tudják eltartani magukat

2,nem fog folytatódni a túlnépesedés

3, az afrikai mészárosok kezéből kivennénk a pénzt


2011. jan. 5. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem felesleges ezzel a kérdéssel foglalkozni, amikor az EU-ban épp a népességfogyással nem tudnak mit kezdeni. Az eddiginél sokkal jobban korlátozni kellene az ázsiai, afrikai bevándorlók számát Európában.
2011. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A bevándorlásban egyetértek de a kérdésem az afrikai túlnépesedésre vonatkozott nem pedig az eu elöregedésére.
2011. jan. 5. 18:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Akarata ellenére, a tudta nélkül senkinek nem lehet fogamzásgátlót beadni. Esetleg fel lehet ajánlani nekik ingyen, bár én ezt az egész ötletet elég furcsának tartom.
2011. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ez nem sértene alap emberi jogokat?:D Kicsit olyan mintha állatok lennének,azokkal bánnak így:D
2011. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg jó lenne nekik nem adni semmit.

Ha gyereket akarnak szülni, akkor szüljenek.


Amúgy pedig h*lyeség ez a nagy jótékonykodás. Az ő kultúrájukban benne van az az életvitel, hogy születik náluk egy rakat gyerek és pár meghal. Ez náluk szokványos dolog, csak a mi szemünkkel tűnik barbárnak és elképesztőnek.


Hagyni kéne őket a saját útjukat járni és nem foglalkozni olyan kérdésekkel, hogyan ne hagyjunk meghalni senkit. Próbáljuk meg az ő szemszögükből szemlélni a dolgokat.


Amúgy pedig, ha emberi jogokban gondolkodunk, akkor abba is gondoljunk bele, hogy hányan fognak meghalni abban, ha a nagy jótékonykodásunk közepette felhízlaljuk a népességüket másfél milliárdra, aztán hirtelen bedőlnek Európa nemzetei valami társadalmi, vagy környezetei katasztrófa miatt és nekünk sem lesz mit ennünk.

Na, akkor rendesen fog hullani mindenki.

2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem alapból nem kellene adni nekik semmit.


Persze, közben mi meg rengeteg ételt dobálunk ki. De ettől függetlenül, szerintem Afrikában sem lenne akkora éhezés hogyha 8 gyerek helyett 2 gyereke lenne minden családnak. Mivel ők választják azt, hogy ennyi gyereket szülnek, ők vállalják érte a felelősséget is, hogy eltartsák őket. Nem kellene fogamzásgátlót keverni a kajájukba, inkább csak nem kellene adni nekik enni. Inkább a mezőgazdasági termelést elősegítő tudást és technikai eszközöket kellene megosztani velük.

2011. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
20:37-es válaszadó nagyon jól látja a helyzetet. Hiába kapnak néha kaját, ez nem oldja meg a problémát.
2011. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

azt hogy mindezt miért csak az afrikaiakkal akarod csinálni? a szomszédommal nem lehet? az ő életstílusa sem tetszik, ne szaporodjon! Sőt a postás is olyan goromba velem és amúgysem kapok sok levelet, mindig csak számlát hoz!

Semmi hasznuk, köttessük el őket!

Na ugyehogy ugye?

Olyan választ adtam amilyen undorító ez a kérdés!

Mi a f*sz közöd van neked Afrikához jóember????

2011. jan. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező szerint az a különbség, hogy a szomszédod életének fenntartásához te közvetve vagy közvetlenül nem járulsz hozzá.
2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az hogy néhány nagyhatalom akiknek üzleti stratégiai érdekeltségük van abban a térségben az nyugodtan jótékonykodjon,de én teszek rá személy szerint hogy mi van ott.Magyarországon miért hallok ilyet hogy adakozzunk mert Afrikában ez van az van....mi köze pl a komplett magyarságnak Afrikához?Telekiről el van nevezve ott egy vulkán és kész passz.Mégcsak nem is gyarmatosítottunk ott.Foglalkoznánk a saját szegényeinkkel és problémáinkkal.
2011. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!