Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos írhat fel valamit...

Háziorvos írhat fel valamit aranyérre?

Figyelt kérdés
nem akarok ezzel mindenféle orvoshoz rohangálni, csak egy pici aranyér, ami néha begyullad, kaphatok a háziorvostól is receptet? a vény nélküli kencék, kúpok csak ideig óráig használnak.
2011. jún. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos amit felírhat aranyérre azt felesleges felíratni mert vény nélkül kapható.
2011. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mastu kúp és kenőcs vény nélkül kapható....a háziorvos csak elküld a sebészetre...
2011. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZerintem is.

Reparon kúp nagyon jó.

2011. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezekkel (Reparon kúp és esetleg kenőcs) kúrát kellene csinálnod és akkor pár hónapig rendben lesz.

Nálam legalább is így működik.

2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

sziasztok!


amint éreztem, és még nem fájt, azonnal vettem reparon kúpot, és kenőcsöt, fájdalomra meg hemoridot. régen ezektől pár nap alatt visszahúzódott. most egy hete csak rosszabbodik :( de picike, borsószem méretű, nem hiszem, hogy a sebészeten ezzel kezdenének valamit..

2011. jún. 3. 11:25
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, és néha nagyon kemény, néha meg puhább, ez attól függ, mennyit állok. és nem vérzik.
2011. jún. 3. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
de a sebész megnézi és lehet h ír vmi komolyabbat vagy ilyesmi....
2011. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igyál jó sok vizet (2-3 l/nap)

Könnyebben megy majd a nagydolog.

2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tényleg nem írt semmit, elküldött proktológiára.. köszi a válaszokat
2011. jún. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!