Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tesóm odacsukta a kézfejét az...

Tesóm odacsukta a kézfejét az ajtóhoz. Otthoni kezelés?

Figyelt kérdés
Nagyon megdagadt a kézfeje, mozgatni tudja, de csak korlátozottan. Vízesruházza, de így is dagad továbbra is. Tegnap este történt ez még mindig fáj neki. Röntgent és orvost mondtam neki, de elég makacs, hogy majd meggyógyúl és nem vészes... Szeretnék kérni otthoni kezelési tippeket. Ha nem változik ma sem, holnap mindenképp ügyelet!
2011. jún. 4. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nincs elszíneződve a bőre.
2011. jún. 4. 14:28
 2/7 sine.lacrimna ***** válasza:

neked van igazad.Szerintem törésre (ha eltört) nem igazán van otthoni praktika.

Rándulásra van, de azt hogy melyik történt csak RTG után lehet megmondani.

Szerintem menjetek minél hamarabb.

Éjszaka tök ciki lesz,mert azt fogják mondani minek vártatok eddig.

2011. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sincs rá otthoni praktika. Borogatni kell, és várni, hogy gyógyuljon, deha annyira megzúzta, az akár 1-2 hét is lehet.
2011. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sine.lacrimna ***** válasza:

14:30-as vagyok

amikor rándulásom volt azt mondták diclofenac gélel kenjem,jegeljem, fáslizzam- ez praktika vagy nem ?

2011. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmire gondoltam:)
2011. jún. 4. 14:39
 6/7 sine.lacrimna ***** válasza:

14:37 vagyok Hát ha ez praktika akkor az.

Szóval ez a rándulásomat szépen helyrehozta 2 hét alatt.

De ti nem tudjátok hogy neki nincs-e eltörve.Ezért mindenképp meg kéne mutatni egy orvosnak.

2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fekete nadálytő krém nagyon jó az ilyen zúzódásokra. Én azt ajánlanám.


Attól mert odazárta az ajtóval, aligha tört el egyébként. Felesleges állandóan bolhából elefántot csinálni.

2011. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!