Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kezelés segíthet...

Milyen kezelés segíthet leginkább és meddig tarthat a lábadozás?

Figyelt kérdés
Ma délután megye 2-es focimecssen játszottam. A 2.félidő elején, minden előzmény nélkül az egyik sprintnél összerogytam, a vádlimhoz kaptam, és egy pattanó hangot hallottam mindeközben. Mondanom se kell, rögtön le kellett cserélni. Alig bírok a jobb lábamra állni. Most egy lila folt jelent meg a vádlimon. Mit tegyek, és tulajdonképpen mi lehet pontosan a bajom?
2011. nov. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ínszalagszakadás (bár az borzasztóan fájna)? Vagy egy ér pattant el. Ha holnapig nem javul, menj el a baleseti sebészetre/traumatológiára.
2011. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire számítottam. Ha ülök, semmi bajom. Ha fekszem, akkor sem. De ha újra rá kell álljak, az elég kellemetlen. Bár ha némileg bemelegszik, óvatosan tudok sétálni. Mondtak olyat, hogy jegeljem, ha tudom, meg hogy pihentessem sokat.
2011. nov. 6. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!