Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan, mivel lehet korrigálni...

Hogyan, mivel lehet korrigálni az előreharapást gyorsan?

Figyelt kérdés

[link]


Műtéttel lehet? És, ha igen, akkor nagyon drága? Meddig tart?


2011. jún. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó. ~1,5év és ~150000+18*10000+50000ft
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert az 1,5 év az gyors. :)
2011. jún. 5. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi mert? ezt nem értem, bocsi
2011. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja leesett. :D

Attól függ mihez képest. Ha így éltél le 15-20évet, akkor a másfél már semmi. De van állkapocs korrekciós mütét is, aminek lényege, hogy eltörik az állkapcsot, elörehozzák és bedrótozzák. Ott sem 1hét a lábadozás,rehab hiába rövid a mütéti idö. És igen, nagyon fáj. Azt azokban az esetekben alkalmazzák, ha az alsó állcsontod sokkal kisebb,fejletlenebb a felsönél. Ha szimplán a fogak állnak elöre, nem hiszem,hogy bevállalják. És meggondolandó, mert megváltozik az arc textúrája

2011. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az alsó fogazatommal nincs semmi baj, a felső áll egy kicsit előre. Hordtam fogszabályzót egy évig, de már ráuntam.
2011. jún. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!