Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez vérmérgezés (Úgymond...

Alcoholic kérdése:

Ez vérmérgezés (Úgymond "piros csík")?

Figyelt kérdés

A cipőm feltörte a sarkamat sebes lett! Strandon is voltunk és egy hangya belecsípett a sebembe 2x is. Este nagyon vörös volt és olyan volt mint a piros csík egy részén! Elmentünk a dokihoz megnézte (Nem mondta hogy piros csík) azt mondta dunsztkötés és betadint tegyünk rá.

Ma az úgymond "Piros csík" 1,5 centivel lett feljebb de alig vörös szinte halványan látszódik és a vörös csík olyan szaggatott szóval nem egybe van az egész csík hanem van közötte egy kis hely! Ha megnyomom fáj egy kicsit!


Most nagyon félek mert lehet hogy mégis piros csík lenne?!

Segítséget köszi


2011. jún. 5. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon ráparázol az egészre. rajtam is vannak folyton minden vágások csíkok azt se tudom honnan néha 1 durvább este után...D ha a csík pl 15 centis lesz akkor már érdemes elmenni vele orvoshoz de hogy le van horzsolva 1 kis csík is ott van szerintem azzal semmi gond nincs.
2011. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem hiszem, hogy olyan komoly. Ha az "igazi" csík lenne, akkor más tüneteid is lennének. Ne foglalkozz annyit vele, mert csak hergeled feleslegesen magadat. Javulást!
2011. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül is ez egy rendes seb! Mint mikor elesel és a térded felhorzsolod! Tegnap lázas voltam és hányingerem volt de a doki azt mondta hogy: Napszúrás vagy vírus vagy kimerültségtől lehet! (2 napos ottalvós kiránduláson történt ez erre mondta a kimerűltséget mert 2 órát aludtam csak!)
2011. jún. 5. 12:46
 4/6 A kérdező kommentje:
A csík 3,5 centi megmértem!
2011. jún. 5. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
HA vérmérgezésed lenne, már 42 fokos lázzal fetrengenél öntudatlanul, a sebed gennyes és fekélyes lenne és gennyes pirosas csík indulna fölfelé, de ehhez kell 3 nap. Egy ilyen kis vackot minek kell így fölfújni.
2011. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ott a "piros csík" nem zavarna! Még mindig 3,5 centi! ez a 3. nap hogy így vagyok! Semmi bajom nincs... A sebem nem fekélyes nem gennyes és a "piros csík" sem az! Sőt 2 csík volt de az eggyik teljesen elmúlt! Lehet az hogy amikor belecsípett a hangya a sebembe ez attól van?
2011. jún. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!