Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megharapott a kutyám, nagyon...

Megharapott a kutyám, nagyon pici a seb, lefertőtlenítettem, de egy pici piros csik a sebből kijön, vérmérgezés? '12|L apa azt mondja az semmi :D? SOS

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
apukádnak igaza van ez semmi, ha nem a saját kutyád lenne érdemes lenne meglátogatni a házi orvost , de saját kutyánál nem kell, mert kapott oltásokat :))
2011. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkapta az oltásokat? Ha igen ne izgulj, semmi bajod nem lehet.Max. annyi, hogy elfertőződhetett a sebed.
2011. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. köszii :D 2. válaszoló igen meg de az ide veszettségit még nem majdd miost kell vinni de akkor köszi megnyugodtam :) nagyon nem szerettem volna egy tetanuszt ! :D
2011. ápr. 22. 20:04
 4/6 gfero ***** válasza:
nem lesz semmi bajod ha van otthon betadine oldat tegyél rá
2011. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A piros csík arra szokott utalni, hogy begyulladtak a sebből kivezető nyirokutak, ami nem jó. Látatlanban nagyon nehéz korrekten nyilatkozni, de az, hogy a kutya be van oltva sokminden ellen, még nem zárja ki, hogy szükséged lehet tetanusz oltásra.
2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gfero : köszi azt tettem rá már olyan 6 körül köszi
2011. ápr. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!