Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol található a Corvin sétányo...

Hol található a Corvin sétányon a Fülzúgáscentrum?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,esetleg egy telefonszámot,ha tud valaki.Egy órája böngésszük a google-t,de semmi infot nem találunk róla,pedig elvileg áprilisban megnyílt...
2011. jún. 5. 22:45
 1/3 anonim válasza:
sajnos én sem találom, pedig segíteni akartam...
2011. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,már egyszerűen nem tudom mit írhatnék be a google-be,semmire nem adja ki,se egy címet,se egy telefonszámot,semmi fórumos véleményt,már megőrülök...pedig állítólag pár hónapja megnyílt....mégegyszer köszi,hogy próbáltál segíteni :D
2011. jún. 18. 09:20
 3/3 gejza24 válasza:

Sziasztok!


Én oda járok, és nagyon meg vagyok elégedve a kezeléssel, már majdnem teljesen elmúlt a fülzúgásom!!!!


A címük: Corvin irodaház, Futó utca 47-53. Forgóajtón át kell hozzájuk bemenni és a negyedik emeleten van. Kocsival: a Vajdahunyad utcan lehet behajtani a parkolóházba, ami 5 órán át ingyenes!


Telefonszamuk 1-696-1680

Sok sikert!


BG.

2011. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!