Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van köztektek olyan aki 10-20...

Van köztektek olyan aki 10-20 év közötti (de persze több is lehet:D) akinek a gerincferdülését Prof. Jeszenszky Dezső műtötte Svájcban, Zürichben, és természetesen magyar? 16, lány

Figyelt kérdés
Engem 2011 január 19-én műtöttek, arra lennék kiváncsi, hogy milyen a mostani állapototok, mekkor(ák) volt(ak) a görbületek, és mekkor(ák) most, milyen súlyos volt, hogy ment a műtét után a séta stb...most van e valami kis "maradvány" vagy nehézség fizikailag. Előre is köszönöm a válaszokat, tudom hogy nem 1 perc lesz:D
2011. aug. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Most téged ő műtött?
2014. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked hogy volt ferde a hátad?

Oldalra?

2014. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy megfeledkeztem a kérdésemről, nem is tudom, ez hogy történhetett :O

Igen, Jeszenszky Professzor műtött, és oldalirányú görbületem volt...van, 3 is. Azóta volt még egy műtét 2013-ban. Ez is Zürichben volt, és akkor is Ő műtött, és várhatóan idén is lesz még egy. Egyébként sajnos nem lehetett nagyfokú korrekciót elérni, mert nem bírta a gerincvelőm, de jelzett a gép, mai figyelte ezt, és nem lett szerencsére károsodás.

2016. jan. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!