Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El fog múlni vagy komoly...

El fog múlni vagy komoly lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett szúrni a mellkasom.Nem sokáig körülbelül ilyen 10 másodpercig szokott tartani a fájdalom utána elmúlik.Egy nap többször is be szokott szúrni,és ha megnyomom a mellkasom ( nem erősen ) akkor is fáj.4 napja voltam orvosnál ( nem ezzel a problémával) de meghallgatta a mellkasom de nem mondta hogy bármi probléma lenne.1 hete elég erősen meg voltam fázva.Aggódnom kell emiatt vagy el fog múlni?Köze lehet ahhoz hogy nagyon náthás voltam és sokat köhögtem? Esetleg ha valakinek volt hasonló gondja,és tudna mondani erről valamit megköszönném.
2011. jún. 7. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagy baj.

Nátha mellett nálam újabban megszokott a hörghurut, az tud fájni, bár elég hamar elkezd az ember csoda dolgokat felköpdösni.

Vagy esetleg valami ideg vagy izom lehet becsípődve.

De ha megnyugtat, menj vissza a dokihoz, nehogy mégis valami komolyabb legyen. De én a helyedben nem aggódnám túl, ha más panaszod nincs.

2011. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

nem igazán van más panasz.nem érzem rosszul magam.nem vagyok fáradékony meg semmi ilyesmi.csaknem szokott szúrni meg fájni sem

2011. jún. 7. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A köhögéstől bordaközi idegzsába. Pár nap alatt elmúlik. Ne sokat ülj görnyedten. Kenegesd valamilyen reuma kenőccsel.
2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!