Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A térdem nagyon fáj, mit...

A térdem nagyon fáj, mit lehet tenni? Milyen idő után mulik el?

Figyelt kérdés
kutyasétáltatás közben elestem, és kifordult valamennyire a térdem. hajlitani tudom, csak nyujtott állapotban nem tudok ráállni. mit tegyek, hogy minél hamarabb elmuljon? és meddig fog fájni?
2011. jún. 13. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Rakjon rá egy nyolcaskötést (ha tud) és menjen el sebészetre, megröntgenezik, így kizárhatják a törés/repedés/ficam esélyét.

A 'kifordult a térdem' mit jelent? Azt, hogy most is ki van fordulva, vagy azt, hogy kifordult, de 'visszaugrott'?

Ha előbbi, akkor feltétlenül azonnal rtg, ha utóbbi, akkor is érdemes megnézetni rtg-en.

Jobbulást kívánok!

Üdv.:

d.D.

2011. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

járj ki úszni!az csodákra képes.anno az én dokim is ezt javasolta , mert folyton "kiment" a térdem és kétszer meg is tükrözték.nem találtak semmit.a következő esetnél már nem voltam hajlandó arra ,h össze-vissza szúrkáljanak.inkább úszok!

azóta nincs semmi bajom.és semmim se fáj.

jobbulást

2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet nem fordult ki, csak ugy éreztem, szerintem kificamodott. benne van a helyén csak egy ponton nem tudok ráállni.
2011. jún. 13. 19:08
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nézesd meg,biztos,ami biztos.Én is így voltam,nem akartam elmenni, de már belátom jó,hogy az okosabbakra hallgattam,mert kiderült meg kell műteni sajnos, nem nagy műtét állítólag, és bár most majd meg hülyülök,olyan rossz állandóan feküdnöm, de legalább meggyógyítják-remélem :) Úgyhogy szerintem neked sem árt, ha egy hozzáértő megnézi,ha nincs is semmi baj,legalább megnyugodhatsz!!

2011. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!