Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 vagyok. Már régóta zavar,...

22 vagyok. Már régóta zavar, hogy "kattog a térdem". Ha leguggolok, felemelem a térdem, stb. Kattan egyet. Miért? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Segiteni nem tudok sajnos!!!DE nekem is ez a problémám!Plusz nekem még idönként annyira fáj hogy szó szerint lábra állni alig tudok hetekig,aztán utána magától elmúlik!Most amúgy megint fáj,tegnap elött gugolásból hirtelen akartam felállni és azóta szenvedek gyógyszereken élek!!!2 hónapja voltam dokinál ortopédiára küldött de nem tudtam elmenni mert a kisfiam kórházba került!
2008. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
helló! nekem is van ilyenem. Kezdődő porckopásnak hívják. Meg kéne műteni, de én nem engedem, és egyenlőre dokim se javasolja. Lehet hogy genetikailag örökölted, lehet túlsúly miatt is. Szedjél kalciumot, lehetőleg természetes formába
2008. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én is fiatal vagyok!25 éves!
2008. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
MÁsodik hsz. vagyok. Engem a dokim először térdtükrözésre küldött volna, úgy állapítják meg hogy pontosan mi a baj. De nem mertem még elmenni:( Amúgy 28 vagyok és kb 22 évesen jelentkezett nálam is. A helyzet azót tart, de még nem rosszabbodott
2008. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen problémám, de elkezdtem szedni a Proenzit, és segített. (de kálciumot is kell mellé szedni, külömben lábgörcsöt eredményezhet. [egy kis tapasztalat])
2008. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez porckopás miatt van. Porcerősítőt kell szedni.
2008. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Túlsúly miatt is lehet, próbáljmegolyan kajákat enni, amiben csonterősítő vitamin van.
2008. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, most megijedtem. Nekem is kattog a térdem, de én csak 18 éves vagyok és már évek óta ilyen...
2008. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam mikor elkezdett kattogni a nagylábujjam. Elmentünk dokihoz az meg hülyének nézett hogy elmentünk ilyennel, és megállapította h lúdtalpam van (nincs). Azóta már (24 vagyok) majdnem elmúlt, nem kattog annyira. Én táncoltam jazz-balettet, és lehet, hogy azért is volt. Nem tudom.
2008. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kattogok sok helyen, én csak 13 vok, és olvastam ilyen kérdés-válaszos honlapon, hogy ez egy idő után elmúlik, meg hogy a kattogás magába nem baj, de szerintem próbálkozz meg porcerősítő gyógyszerrel, meg Te is felmehetsz pl. www.hazipatika.com -ra, vagy az nlcafe honlapra, és ott van ilyen orvostól kérdezz-felelek dolog.

2009. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!