Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előfordulhat, hogy elutasítanak?

Előfordulhat, hogy elutasítanak?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyek dolgozni a fővárosba, diákmunkásként, de előtte el kell végeztetni egy üzemorvosi vizsgálatot. Amúgy takarító/szobalány vagy pincérsegéd/asztalleszedő lenne a posztom. Sosem voltam még ilyen vizsgálaton, így érdeklődnék, hogy elutasíthatnak-e, ha nem tökéletes a látásom, mivel a szemészem nem híve az erősítésnek, csak ha muszáj, szóval sosem látok tökéletesen sem szemüveggel, sem kontaktlencsével, ami engem nem korlátoz ugyan, mert megtanultam alkalmazkodni, de 20 méter körül már homályos a látásom, és rendszerint nem tudom végigolvasni a szokványos látásvizsgálós táblát sem. Érdekes, ha szemésznél vagyok, a digitális kivetítőn mindent látok, ezért is mondja, hogy nem kell erősebb, hiába van az, hogy a világban viszont minden homályosabb. Amúgy egy rokonom járt közben az érdekemben a munkához, szóval elvileg felvettek, bár csak két hónapról van szó. :)

Tehát, nem tudom, hogy ez lehet-e akadály a nem tökéletes látás, egyáltalán vizsgálják-e ilyen esetben, vagy egyébként miből áll a vizsgálat?

Köszönöm szépen a segítséget. :) 20L


2011. jún. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem nemrég rendes orvosi alkalmassági volt

látásom nem tökéletes,de amig nagyjából megy,addig nincs gond


diákmunkánál semmi extra nem lesz

szintévesztős könyvet mondjuk lehet eléd tesznek

2011. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal sohasem volt gondom. :) Köszönöm.
2011. jún. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!