Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 éves vagyok. Üres az...

21 éves vagyok. Üres az életem! Folyton melót keresek de mindenhonnan elutasítanak, semmi nem jön össze, a családom széthullóban van, apám hozzám se szól. Van egy tökéletes barátom 100% minden téren, de mégis olyan unalmas az életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Itthon döglök, nincsenek haverjaim, és a pasim is mesze lakik.Szerencsétlennek és haszontalannak érzem magam amiért nincs melóm. Más osztálytársam aki kikerült a suliból már dolgoznak. Rosszul esik hogy én meg itt vagyok meló nélkül,miközben már jó ideje családot szeretnénk alapítani, de csak a pénz az akadája,még lakásunk is van.

Néha olyan elkeseredett vagyok, hogy aztán irígykedek másra hogy dolgozik és már gyereke van:( 21/L


2011. jan. 5. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az üres életed attól lesz tartalmas, hogy dolgozol és lebabázol, ahogy teszi azt annyi ember a környezetedben?

Ez így egy kicsit furcsán jött le.

Nincsenek barátok, na nem baj, majd a gyerek lefoglal?

2011. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen igy gondolom. Mi mást tehetnék? Bulizzak?Keressek hobbit?(nincs kitartásom, abbahagynám egy hónap alatt)
2011. jan. 5. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek! Ahogy megszületik, rögtön a nyakába kell vennie az anyja terhét :) Igaza van az előző válaszolónak, egy gyerektől nem lehet várni, hogy kitöltse az űrt. Még egy stabil helyzetet is kicsit összekavar egy gyerek, hát még egy labilist...


Igen, keress hobbit! Ne egész nap ülj és csináld a semmit, hanem keress valamit, amivel lefoglalhatod magad! Ja persze nincs kitartásod, jön a kifogás, hát bameg akkor biztos jó neked így azért csinálod ezt! Szedd már össze magad, egy gyereket nem szülhetsz meg így, hogy még magadban sem vagy biztos :)

2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg kedves kérdező: Mi a végzettséged, és hol keresed a melót?
2011. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: Ha van egy 100%-os barátod, gondolom neki van munkája. És ha van lakásotok, akkor össze is költözhettek. Gondolom, apukád már nagyon unja, hogy otthon hűtöd a levet.
2011. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tanulásról nem esik szó. Akárcsak otthoni nyelvtanulással is képezhetnéd magad. Életcélt neked kell találnod!
2011. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát köszike rendesek vagytok. Kereskedő a szakmám és ápoló, de nem szeretnék korházban dolgozni. Viszont az összes idősek otthonába és klubba már beadtam az önéletrajzom. Nyelvet tanulok itthon, az leköt. És igazatok van!! Amíg nem vagyok biztos magamban, addig nem lehet gyerekünk. Nem költöznék még össze vele, van melója, de nagyon labilis, és egy keresetből szükösen lehet megélni főleg télen.
2011. jan. 6. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:

ápoló????

SZeptemberben voltam a munkaügyiben pályamódosítási tanácsadáson és ott mondták, hogy ők még soha-de soha nem találkoztak ápolóval. Az egyetlen biztos szakma (nem megbecsült, nem megfizetett, de legalább biztos) ma Magyarországon az ápolónőé. Ezek szerint mégsem?

2011. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sehonnan nem hívtak még vissza. Lesz most bővítés a városunkban ápolóként oda is beadtam, talán eny kis protekcióval anyám által sikerülni fog:) Na ez egy életvélom viszont, azután a családalapítás:)
2011. jan. 7. 09:10
 10/12 anonim válasza:
Most látom, hogy szinte 5 év eltelt a kérdésed kiírása óta. Rendeződött az életed?
2015. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!