Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológián a pajzsmirigy...

Endokrinológián a pajzsmirigy betegség miatt kell vizeletvizsgálat?

Figyelt kérdés
Vérvétel és uh megvan,de vizeletet nem tudtam adni,az nagyon fontos,vagy elég a vérkép?
2011. jún. 16. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett soha,eleg kellene legyen a verkep,de ha az orvos keri,csinald meg,lehet mast is megszeretne latni.
2011. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A teljes vérkép során szokták nézni, legelőször nekem is nézték.

Azután amikor már megvolt a diagnózis, hogy pajzsmirigy probléma, csak a tsh-t és néha a többi hormont nézték a vérvételnél.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha a doki kéri csináld meg, miért ne, jó ha van, de egyébként annyira nem fontos.

2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy a háziorvos kérte, azt hittem,csak vérvétel lesz. A vérvételen kérdezték,hogy vittem-e vizeletet, mondtam nem,de ott se tudtam produkálni. Most visszakéne mennem a háziorvoshoz,hogy adjon beutalót? Hú,az nekem elég nagy túra. Vagy hagyjam a fenébe,majd az endokrinológus megmondja,hogy kell v nem?
2011. jún. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!