Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lakóhely szerinti tüdőgondozás...

Lakóhely szerinti tüdőgondozás? Időpont, ami nincs? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Asztmám van már jópár éve, amire kaptam szert. A lakhelyem Debrecen, ott járok tüdőgondozóba, de Bp-n élek (tartózkodási hely). Mivel 15 nap múlva kifogyok a gyógyszerből, szerettem volna időpontot kérni Db-be. Azt mondták (egyébként kedvesen), hogy a szabadságolások és a hosszú kivizsgálás miatt csak augusztus 20. után van időpont, tehát több, mint két hónapig nem tudok gyógyszert felíratni. Megpróbáltam felhívni 1-2 körül a tartózkodási hely szerinti tüdőszűrő és tüdőgondozó állomást, de egyik sem vette fel... Mi a teendő?... Van ötletetek a túlélésre?
2011. jún. 16. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
háziorvos nem tudja felírni csak a tüdőgyógyász?
2011. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, ezt csak szakorvos tudja... :/
2011. jún. 17. 06:01
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, ezt csak szakorvos tudja felírni...
2011. jún. 17. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!