Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet-e masik, nem a lakohely...

Lehet-e masik, nem a lakohely szerinti varosban is allamilag tamogatott fogorvosi rendelobe menni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van!!
2010. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de ott ki kell fizetni mindent. Igaz, így is olcsóbb lesz, mint a magán.
2010. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Azert voltam erre kivancsi, mert egyreszt masik varosban tanulok, mint ahol lakok, ezert praktikusabb lenne, ha el tudnek menni ott, ahol tanulok. Masreszt mivel kisvarosban lakok, ezert ott nincsen fogszabalyozo szakorvos, pedig nekem valoszinuleg erre is szuksegem lenne. Esetleg tudnatok informacioval szolgalni azzal kapcsolatban, hogy ha nem a lakhelyemen megyek el allami fogorvoshoz, akkor megis mennyit kene fizetnem a kulonbozo kezelesekert? Meg hogy ehhez kepest egy magandoki mennyit kerne el kb.? (Bar tudom, ez valtozo...)
2010. márc. 1. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogszabályzó akkor elég nagy differnecia van állami és magán között, de pontosat nem tudok mondani.
2010. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!