Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen plasztikai műtét?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, anyám beleegyezne. A mellemről lenne szó, de nem holmi cicomázást szeretnék, mert az egyik mellem formája és ebből adódóan a mérete is más mint a másiké. Valahogy a bal mellem alulról előbb "kezdődik", ezért jobban lóg. Remélem valahogy érthető. És azon a mellemen a mellbimbó körülötti rózsaszín rész is nagyobb. De amúgy nem betegség okozza, hanem szerintem születési rendellenesség.

Tehát csak az egyik mellemet kéne műteni, mert a másik normális.

Engem nagyon zavar.

Esetleg nem támogatná a TB?


2011. jún. 19. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamennyi támogatást ad rá, de nem javasolt 18 éves kor előtt elvégezni mivel még változik a melled hiszen fejlődésben vagy. Előbb várd meg míg befejeződik a melled változása és utána műttesd meg.
2011. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De engem zavar. Tuti fog akadályozni a szexuális életemben is. Meg a strandra se merek kimenni olyan melltartó nélkül, amiben nem érzem magam biztonságban.
2011. jún. 19. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még 18 évesen nem fognak neked mellműtétet csinálni.
2011. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azaz 18 év alatt.
2011. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18 év alatt szülői beleegyezéssel csinálnak.
2011. jún. 19. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Utána majd újra műtettheted magad... És nem hiszem, hogy 15 évesen feltétlen szexelned kéne.
2011. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érthető, hogy zavar, de szerintem se kellene a műtét, addig amíg fejlődésben van a szervezeted. 15 éves vagy, rengeteget nőhet és formálódhat még a melled, lehet hogy idővel ki is növöd. Az meg, hogy akadályozni fog a szexuális életedben hmmm.... szerintem ha értelmes, normális barátod van/lesz, aki igazán szeret, az elfogad úgy, ahogy vagy, ha meg csak emiatt a kis esztétikai probléma miatt nem vagy jó neki, akkor az a kapcsolat már régen rossz.
2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!