Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A jövőben plasztikáztatni...

A jövőben plasztikáztatni szeretném a melleimet, mert elég kicsik és nem vagyok velük megelégedve. Van olyan plasztikai műtét, aminél nem használnak szilikont a mellnagyobbításhoz?

Figyelt kérdés
Mert az egyik ismerősöm úgy tudom, hogy a saját "feleslegéből" (zsír :D) rakatott a mellébe. Ha ez lehetséges, akkor mondja el nekem valaki, hogy mennyi ennek az anyagi vonzata?
2011. okt. 26. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de elég nehézkes és drága. Régebben azért nem csinálták, mert nem hozott tartós eredményt, de a nők annyira idegenkedtek a szilikontól, hogy most már csinálják, de néha több műtét is kell hozzá. További olvasnivaló:


[link]

[link]

2011. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezer köszi.:)
2011. okt. 26. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A mai implantátumok nem veszélyesek már mint a régebbiek , ha ez az új típus kiszakad , kilyukad megsérül , nem szennyezi a szervezetedet a szilikon mivel ez megszilárdul és nem bomlik le mint a régebbi emellett több évtizedig hordható.Na igen van a saját zsírral való feltöltés , ráncokat , mellet stb....ennél különleges módon szívják le a zsírt és átrakják a melledbe , de ez a módszer sokkal drágább mint a szilikon és a melled lóghat tőle , a szilikon viszont ad 1 formát.És nem igaz hogy szilikon implantátummal nem lehet természetes formájú mellet csináltatni ....mert lehet!!
2011. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ettől is féltem, hogy szilikon meg attól is, hogy nagyon műnek fog látszani. Mert a testalkatomhoz képest tényleg nagyon kicsik a melleim. Anyától örököltem, viszont ő csont vékony :D Én kicsit húsosabb vagyok és így, hogyis mondjam..eléggé frusztrál. Azt megtudnátok mondani, hogy egy szilikon implantátum beültetése mennyibe kerül?
2011. okt. 28. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
nekem 650 ezer ft volt.sztem ez kamu h idegen anyag,hát mi ebben az?nem a mellemmel vok egész nap elfoglalva eszembe se jut .ez olyan hülyeség h idegen érzés.sztem ilyen nem mondd aki már megcsinaltatta.és olyat se hallottam még h vki megbanta és kivetette,mert idegen érzete lett volna.nem kell nagyot berakatni,és akkor nem lesz mű.
2011. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem értem,hogy ha mű,akkor miért kell eltakarni,hogy az(ezt Én a műkörömnél sem értem,hogy miért kell természetes hatásút csinálni,de mindegy ez az Én felfogásom)?Ez mellékes.

Kérdezném Én az utolsótól,hogy akkor miért olvashattam Én azt itt gyakon,hogy műtét utáni létben kellemetlen a hasrafekvés,mert olyan,mintha valamire ráfeküdt volna az ember? Ez valótlan állítás?

2011. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van ilyen módszer, de a legtöbb helyen,r csak simán áthelyezik a zsírszövetet, az később nagy mértékben zsugorodik, egy speciális módszerrel a vérellátással együtt helyezik át, és ebben az esetben nagy része megmarad az átültetett zsírnak. Ezt pécsen a Da Vinci klinikán csinálják.

[link]

az 5. videót nézd meg

2011. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!