Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vakbélgyulladással mit...

A vakbélgyulladással mit kezdenek?

Figyelt kérdés
Sokszor látni anime-k ben hogy szereplőknek vakbélgyulladásuk lesz.Ez ennyire gyakori betegség japánban?Vagy magyar országon is?És ha valakinek van akkor azzal mit csinálnak?
2011. jún. 19. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy tudsz olvasni nem ez volt a kérdés.Egyébként sem értem minek kell kinyilvánítani a nem tetszésedet.
2011. jún. 19. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért, erre értelmes választ vártál? Már bocs, de ha az öcsémet megkérdem, ő is tudja, mit kezdenek vele. :(


Amúgy műtik.

2011. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon belül érdekel.
2011. jún. 19. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


A vakbél végül is a féregnyúlvány. A vastagbél és a vékonybél találkozásánál van, és műtétkor levágják. Egy vékony béldarab, ami oldalra áll ki a vastagbélből.

Az embernek nem sok szüksége van rá, de pl a növényevő féléknek sokkal hosszabb, és fejlettebb, nekik kell az emésztésükhöz.

2011. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nagyon gyakori betegség, és gyerekkorban is könnyen kialakul. Én például 11 éves koromban kaptam vakbélgyulladást. Manapság már vágás nélkül is kezelhető, ha jól tudom, egyébként vannak természetes gyógymódok is, de ezeket csak akkor lehet alkalmazni, ha nagyon korán felismerjük a tüneteket.

2011. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!