Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet a csalánkiütés?...

Mitől lehet a csalánkiütés? Hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

Voltam már több bőrgyógyásznál, allergiavizsgálaton is. De semmit nem mutatott ki... Az orvosok meg egyik se tudta, hogy mitől van. Merzint kaptam, azt szedtem is egy darabig, egy órán belül elmulasztotta. De fölöslegesnek tartottam, mivel egy órán belül magától is elmúlik:S

Volt egy időszak mikor elmúlt, de most megint visszajött és elég durván. Ha van ötletetek hogy milyen ételtől lehet kérlek írjatok.

Mondjuk az a baj hogy olyankor is kijött mikor semmit nem ettem...


2011. jún. 21. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

gondolom a dokik végigkérdezték,hogy csak pamutot viselsz-e mielőtt kijött,váltottál-e mosóport,öblítőt,van-e bármilyen allergén a közeledben,szedsz-e gyógyszert,dolgozol-e olyan helyen,ahol allergének vannak,voltál-e beteg..stb..

nekem akkor jött ki,mikor beteg voltam és stodal-t kaptam...kiderült,hogy vmi tengeri szivacs vagy mi a franc van benne,amire allergiás lehetek,de ha még1x iszok belőle,akkor anafilaxiás sokkban meg is halhatok,úgyh ne kísérletezzek:S

2011. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!