Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik az okai, és hogyan kezelhe...

Mik az okai, és hogyan kezelhető a fáradékonyság?

Figyelt kérdés
Napi minimum 8 órát alszom,de mégis mindig fáradtan ébredek,egész nap nyomott a hangulatom,nem bírok összpontosítani a feladataimra.Sajnos nem táplálkozom helyesen,nem is tudom igazán,hogy mit kéne ennem,hogy egész nap friss legyek?Tudom hogy a stressz is kiválthatja a fáradtság érzetet,sajnos ebből is bőven kijut nekem.Milyen alapvető dolgokon kéne változtatnom?Nem szeretnék vitaminokat szedni,és egyenlőre orvoshoz menni sem.
2011. szept. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek ezermillió szervi oka is lehet, én már 13 éve szenvedek ettől, de nem tudtak rájönni, mi okozza, pedig már vagy 30 orvosnál voltam.

Menj orvoshoz, hátha neked nagyobb szerencséd lesz.

2011. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is fáradtsággal küzdök. Fogytam 15 kilót, és azóta (két éve) folyton fáradt vagyok. A doki kb kinevetett mikor ezzel menetem hozzá (amúgy vannak elég komoly vérnyomásproblémáim is), de csak azt mondta igyak többet, és sportolja rendszeresen ... bár sokra nem mentem vele xD
2011. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sajnos nekem is ugyanez a problémám van, amiket ti is mondtatok, én már lassan el se merek menni orvoshoz...

nagyon nehezen alszok el, hosszú órákig forgolódok, reggel alig lehet kiimádkozni az ágyból, reggel nem tudok enni, mert össze van feszülve a gyomrom a stresszes élet miatt, van hogy csak este eszek, hol hízok, hol inkább fogyok...

nap közben meg sokszor alig élek, alig tudok koncentrálni...

mondjuk tény, hogy a rossz étrend mellett, kissé depis is vagyok éppen, mert elég sokmindent a lelkemrevettem az utóbbi időben, ez a szívritmuszavaraim előfordulását megintcsak megnövelte, így szerintem nem csoda, hogy itt tartok... haver is ugyanezzel volt orvosnál, neki csak annyit mondtak, hogy "ne stresszeljen!" könnyű mondani...

igazából a mai világban nehéz nem stresszelni, meg felhőtlenül élni, főleg ebben az országban...

2012. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!