Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak? Véletlen...

Mit csináljak? Véletlen levágtam egy kis darabot az ujjamból a konyhakéssel és most nagyon vérzik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
81%
Szerintem be kellene kötni, mielőtt csupa vér lesz a billentyűzeted.
2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 vikotrot válasza:
81%
Hát ha már úgyis főzőcskézel, akkor valami húsosat...
2011. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Torpetipi ***** válasza:
91%
Talán kösd be, ahelyett, hogy ide irogatsz! Hát megáll az eszem! Levágja a fél ujját és mi az 1. lépés? MEgkérdezi ezen az oldalon h mit kell tennie. Mostmeg már el is véreztél?
2011. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
67%
tegyél rá sebtapaszt
2011. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
73%
Kisfiam, az öncsonkítást a törvény szigorúan bünteti, és ha elmész egy centivel megrövidített újjal az orvoshoz, annak hivatalból kötelessége feljelentést tenni az eseményről.
2011. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináljál? Takarítsd le a billentyűzetet mielőtt televérzed az elektronikát. Az alvadt vér mocskosul tönkreteszi a gépet, tele van vírussal.


Remélem csak vicc volt ez a kérés, de ha nem, jobb lenne ha egy kicsit kimennél a természetbe, olvasnál, szexelnél, mindegy mi csak nem ülj napi 12 órát a gép előtt.

2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
uristen mindjárt sírok:'DDD 1 cm az az egész körmöd felülete ami alatt csont van. ez kb olyan kérdés hogy átment egy vonat az ujjamon mit tegyek..XD takarodj mondjuk az orvoshoz vagy tanulj meg vonalzót használni, és derítsd ki hogy nem 1 mm e véletlenül:D
2011. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Helló!

Gondolom, már meggyógyult az ujjad. Én, a minap szeleteltem le egy kis darabkát a szeletelővel, rögtön be is kaptam, mert ömlött belőle a vér, és közben táncoltam a fájdalomtól... Amikor észbekaptam, hogy ezzel kéne kezdeni valamit gyorsan, nyomókötést tettem rá, hogy ne vérezzen annyira, majd nyakamba vettem a babámat, és usgyi át a sebészetre... Már el van látva, nem tudom mikor gyógyul be. Viszont, amit te egy cm-esnek gondoltál, nyilván nem volt annyi, vagy max a felülete, mert nekem csontig ment, és még plusz a húsból is kivágott egy darabot... Azzal viccelődtem, hogy nem volt elég a szalámi!:D

Remélem visszanől a hús, és nem lesz lyuk a helyén!

2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!