Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha véletlenül...

Mi van akkor ha véletlenül levágtam egy szemölcsszerűséget?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi! Apunak egyszer volt a hátán egy fekete kisebb szemölcs, amire azt hittem hogy kullancs, és elkezdtem kinyomkodni (persze a megfelelő eljárás szerint, ahogy a kullancsokat kell) és rendesen kiszedtem a szemölcsét, nagyon megijedtem, de nem lett baja! Nekem az ujjamon 1 hónapja jött ki egy szemölcs, azt javasolták, hogy vágjam ki! Még nem tettem meg, de szerintem kivágom,mert nagyon idegesít, tök kemény, és mindenbe beleakad! Szóval mindenképp sérül!
2011. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző: ne viccelj már, bőrgyógyászaton 2 sec alatt kiégetik laserrel !


amúgy attól is függ persze, milyen az a szemölcs ... jó eséllyel nem lesz semmi, na de nem tudhatod, igazából mit is vágtál le, én azért a helyedben megmutatnám egy bőrgyógyásznak

2011. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudtommal szemölcs. Vérzik is vagy inkább csak vérzett. Lefertőtlenítettem betadinnal. De ahogy nézem egy kis része megmaradt. Hajvágóval vágtam bele. De nem fáj, nem ég, nem csíp semmit nem érzek tőle. Annyi, hogy vérzett.
2011. máj. 7. 10:28
 4/4 The Wounded Eagle válasza:
legrosszabb esetben ELVILEG terjedni fog a létől ami folyik belőle... hogy ez igaz e vagy sem nemtudom, magamból kiindulva több kisebb lett egy nagy ilyen valami körül amit rendszerint borotválkozás után a nyakamon megvágtam ha véletlen nem sikerült úgy kikseülni :/ hát nem nagy cucc végül is de idegesítő hogy bele akad mindenbe illetve több kis klónt csinál :D igazából ma untam meg én is és levágtam a faszba, fél órája volt még mindig vérzik... szal inkább bőrgyógy mindenképp ha valakinek lesz még ilyen gondja!
2017. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!