Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Utólagos orvosi igazolás?

Utólagos orvosi igazolás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 00:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Basszus kitörlődött mindent amit beírtam nem hiszem el.

Szóval mégegyszer.

Szarul voltam ma ezért nem mentem be a vizsgámra.(Leadni már nem lehetett)Beszéltem a tanárral és azt mondta csak akkor törlik a vizsgát ha viszek orvosi igazolást(Így nem kéne a 4000ft-ot befizetnem,és felvehetnék egy új időpontot)Szerintetek létezik hogy ad a doktornő utólagos igazolást,van ilyen?

2011. jún. 29. 00:30
 2/12 anonim ***** válasza:
dokitól függ....az a baj h a rendszerben nem tudja visszamenőleg kiállítani....csak attól a naptól mikor voltál....
2011. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

fúúú mi? nane!


volt már akinek tudtak adni?

2011. jún. 29. 00:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Az orvostól függ,vagyis attól,mennyire vagy "jóban" vele!

Az Én háziorvosom egy perc táppénzre sem ír ki,még akkor sem ha a halálodon vagy.Iszonyat egy ember.Kolléganőm háziorvosa,visszamenőleg is kiállította neki a táppénzes papírt,sőt,9 hónapja táppénzen van,mindenféle kamu javaslatokkal,ugyanis a fél családja orvos,és írják egymásnak a javaslatokat.Bizony attól függ,mennyire vagy vele jóban!

2011. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom olyan hogy ha nincs kedvem suliba menni akkor nem megyek 2 hétig is akár utána bemegyek hozzá és megmondom hogy beteg voltam és még eljönni sem volt erőm...ennyi.Én még nem csináltam ilyet,nem is tervezem(szeretem a sulit).De a bnőm ezt szokta mindig.
2011. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

00:36 Ki tudja állítani..elhiheted.

Nálunk nem régen volt egy nagy lebukás,egy orvos középiskolás fia pénzért adta a táppénzes papírokat,igazolásokat,visszamenőleg is lehetett "rendelni"tőle papírt,csak az drágább volt.Évekig űzte az ipart a srác,csak már annyira ellátta a várost,hogy természetesen megbukott.

2011. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semennyire sem vagyok vele jóban.A szüleimnek éve óta orvosa,,engem viszont kb 2 hete látott először,amikor elküldött vérvételre.Szüleim szerint nem jó fej csak jó orvos.Jaj nemtudom!Mi a fenét csináljak ?
2011. jún. 29. 01:16
 8/12 A kérdező kommentje:

00:45


Csak gondolom ti még gimisek vagytok és gyerekorvosotok van,én meg egyetemre járok és már nyilván "felnőtt" orvosom van.Az már,a gyerekorvosnak is mondtak hogy jaj hányingerem van kiírt egy hétre.De ez más tészta.

Sztetek ? Mi legyen? Próba cseresznye?

2011. jún. 29. 01:18
 9/12 A kérdező kommentje:
tehát Az máS,a gyerekorvosnak is mondtaM
2011. jún. 29. 01:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel nincs más választásod,megpróbálod...vagy ír,vagy nem..De valami nagyon hihetően add elő,hogy annyira rosszul voltál,hogy menni sem bírtál,vagy nagyon a "halálodon"voltál.Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem nem fog menni,főleg így,hogy nem vagytok jóban.
2011. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!