Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Fürge Ujjak-hoz (Fürge...

A Fürge Ujjak-hoz (Fürge Diák) minek kell orvosi igazolás?

Figyelt kérdés
Minek kell orvosi igazolás és mit vizsgálnak a pár percben?
2011. szept. 14. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez jogilag kötelező nekik, amúgy semmilyen célt nem szolgál. Egyszer voltam ilyen vizsgálaton, kb 20 perc vagy több várakozás, aztán meg se vizsgált, nem kérdezett semmit, aláírta, pecsét és viszlát!


Egy másik iskolaszövetkezetnél viszont olyan lelkiismeretes volt az orvos, hogy tényleg mindent megvizsgált, vérnyomás, hasamat nyomkodta, még melleimet s megnézte...megkérdezte szemüveges vagyok-e, szedek-e gyógyszert...és szemüveges vagyok, ezért mikor mentem el, kb 3szor is elmondta, hogy vigyázzak a szememre :) :D sőt ráírta a papírra is :)


szóval lehet ilyen is, olyan is :)

2011. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Más diákszövetkezetnél is kell orvosi igazolás, csak lehet, hogy ott nem belépéskor kérik, hanem ha munkába állsz. Én a Meló-diknál voltam, ott is úgy van, hogy ha kapsz munkát, akkor kell elmenni alkalmasságira.
2011. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!