Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varrat szedés milyen érzés?...

Varrat szedés milyen érzés? Nagyon fáj? Az orromban van vagy 2 öltés :S

Figyelt kérdés
Hogy szedik ki?
2011. júl. 13. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már szedtek ki varratot, inkább olyan csikis érzés volt, de semmiképpen nem fájdalmas. De egyébként manapság már leginkább felszívódó varratot csinálnak, pláne az orrod belsejében. Azt nem kell kiszedni, eltűnik magától.
2011. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva tűnik el? Már 2 hete benne van
2011. júl. 13. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fejem volt összevarrva, két hét után szedték ki.


Nem fáj kimondottan, de nekem kellemetlen volt. Nem tudom hogyan szedik ki, mert becsuktam a szemem és csak mondogattam magamban hogy "mindjárt kész, nyugi, mindjárt kész"... hát ja, hisztis p*csa vagyok. :S

2011. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

abszolut nem fáj, nekem 5-6 éve vakbélműtét varratait szedték ki, 7 db-ot, egy csipesszel húzta ki a doki, és mindig mielőtt kihúzott egyet, mondta hogy nagy levegőt vegyek tartsam bent kihúzta ennyi volt :) nem fáj, szinte nem is éreztem nem tudom mihez hasonlítani az érést de nem volt kellemetlen

valóban, ma már felszívódó cérnát használnak varráshoz, azt hogy mennyi idő után szívódik fel, nem tudom, nagypapámnak 3 hónap után kiderült hogy az egyikkel valami lett és újraműtötték hogy kivehessék


mondták neked hogy menj vissza varratszedésre? ha nem, akkor nem is fog kelleni, majd idővel felszívódik.. 1 hónap alatt már biztosan


17/L

2011. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem mondták. azt se tudtam h varrták. csak tnap vettem észre mikor azt hittem h var, de nem jött ki ahogy kapartam xD


Köszönöm szépen a válaszokat, hát akkor ezek szerint nekem is felszívódó és nem kell kiszedni :D:D:D


Ment mindenkinek a "hasznos"!

2011. júl. 13. 16:49
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem is inkább csikis volt. Az államat varrták össze 4 öltéssel (kis BMX baleset), de inkább nevetnem kellett. :D
2011. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!