Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Begyulladt a fülem a víztől,...

Begyulladt a fülem a víztől, és kaptam rá fülcseppet! de ezzel mennyi ideig nem mehetek vízbe? és ha megyek akkor hogy csináljam, hogy ne menjen bele olyan sok víz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki vagy a patikus biztos mondta, meddig kell csepegtetni, addig biztos ne menj. A gyógyszertárban meg kérj egy füldugót víz ellen, fognak ajánlani néhány fajtát. (A legjobb a viaszos, csak azzal nem hallasz semmit.)
2011. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, és füldugulás ellen tudsz valamit,??
2011. júl. 14. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát füldugó, ahogy írtam. :)
2011. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem úgy hanem amikor csöppentek a fülembe, akkor mindig bedugul és nem hallok!!:DD
2011. júl. 14. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Azt nem tudom, de gondolom az a jó, ha jó mélyre bemegy a csepp, úgyhogy azt el kell viselni. Olvasd el a kis papírját, amit a dobozába raknak, ír-e valamit erről.
2011. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

a kövirózsa nagyon jó gyulladás csökkentő!!

2011. júl. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!