Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha el van törve, mit csináljak?

Ha el van törve, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap a strandon rosszul érkeztem a vízbe a csúszdáról, és mindkét sarkamat odacsaptam a medence aljához. Nagyon fájt, úgyhogy elmentünk az ügyeletre. A doki azt mondta, hogy a röntgen alapján nem tudja megmondani 100%, de a jobb oldali sarokcsontom valószínűleg eltört. Nem vettek túl komolyan, szerintem azért, mert csak piros volt, meg egy kicsit megduzzadt, viszont nem tudtam ráállni egyáltalán. Azt mondta, hogy 10 napig pihentessem, aztán megismétlik a röntgent. Az éjszakán szörnyű volt, folyamatosan fáj, akkor is ha nem ér hozzá semmi, és be is lilult. Most megyek a háziorvoshoz táppénzes papírért, kérdezzem meg tőle, hogy ilyenkor mi a teendő? Lehet venni a gyógyászati boltban vmit, amitől jobb lesz? Vagy nézessem meg vki mással is?
2011. júl. 15. 09:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen nézesd meg mással,vagy menj vissza és addig üsd az asztalt amíg nem csinálnak valamit. De valószínű, hogy a háziorvos is ezt fogja mondani.
2011. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Voltam a háziorvosnál. Azt mondta, hogy vannak csontok, amiknél röntgenen csak akkor látszik a törés, ha elkezd gyógyulni, úgyhogy várjak türelemmel.

2011. júl. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!