Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkópos epeműtétet hol...

Laparoszkópos epeműtétet hol érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok apró epekövem van ami görcsöket okoz. Sajnos a terhesség alatt alakultak ki. Szeretném magamat megműtettni Laparoszkoposan mível vállalnék még egy babát, de sajnos így nem lehet a kövek miatt. Légyszi ha valaki tud egy jó orvost, korházat írjon!

Úgy kb. 150-200 ezer forintot tudok rászánni.

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 16. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy sok apró ?
2011. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem másfél éve vették ki Gyulán.De Orosházán is csinálják.Nem tudom,hogy mennyire vannak messze tőled a kórházak.Én Gyulát ajánlani tudom,engem ott műtöttek,laparoszkópiával.Ha van kérdésed,szívesen válaszolok a két kórházról :)

2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszoka!

Sok apró azt jelenti, hogy kb. 40-50 db. de bármikor beékelődhet!

Voltm már olyan görcsöm a mi este 8 kor kezdődött és reggel 4kor az ügyeleten voltam, mert nem bírtam!

Üdv

2011. júl. 17. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért kéne érte fizetni?

A házi orvosodhoz elmész, megmondod neki, hogy epegörcsöd volt, ultrahang, és ott a dokival kellene beszélned, hogy sűrűn görcsölsz...

Teljesen mindegy, hogy mitől keletkeztek, a lényeg, hogy tényleg bármikor elindulhat és elzárhatja a vezetéket.

Én nem is tudtam, hogy kövem van, egy este begörcsölt a gyomrom, semmi nem használt, elmentem ügyeletre, ott sejtették, hogy epegörcs lehet, tovább küldtek kórházba, ott ultrahang, és igaz, hogy másnap, de úgymond sürgősséggel megműtöttek, kikapták az epehólyagomat, laparoszkopós volt.

Sztem próbáld a házi dokit először, hátha nem kell fizetni!

2011. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! köszi a választ!

Röviden: állítólag gyulladt hólyagot nem műtenek, tehát meg kell várnom, hogy elmuljon a görcs. Nálunk Tapolcán kb. 3 hónapos a várakozási idő UH-ra így a saját magam kellett megfiztenem az Uh-t hogy kiderüljön tényleg köveim vannak! Miután begörcsöltem, az ügyeleten mondták, hogy meg kéne magamat nűtetni, de nem költek sehova!

Ja a Veszprémi korház van a közelemben, de meradjunk annyiban, hogy nem sok jót hallottam róla!

Üdv

2011. júl. 20. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így van! Én is begörcsöltem, infúziót adtak, és kikapták! Gondolom az enyém is gyulladásban lehetett...

Van pár betegségem, és tudom mi a fájdalom (4 gerincműtét), de sztem az epegörcsnél nincs rosszabb!

2011. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!