Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A labor beutalón ezek vannak...

A labor beutalón ezek vannak felírva, csak azt nem tudom vizeletet vinni kell e?

Figyelt kérdés

Na-Rut

C

VC

TBIL

GOT

GPT

GGT

OF

KRN

HU

CA

LDH

CHE

TVKP1

WGR-A

INR

APTT

VAUT

ULAUT


Én nem tudom miért kell ennyire kódoltan ezeket leírni, régebben azért közérthetőbben voltak ezek feltüntetve. Ez egyébként egy teljes vérkép lenne?


2011. júl. 18. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, fitymaszűkület műtét előtt kell a labor.
2011. júl. 18. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvos, aki adta mit mondott?

Egyébként, a nem viszel, az sem gond, mert ott helybe is "elő tudod állítani", van hozzá megfelelő helyiség adnak poharat.

Azért jó tudni, mert az első reggeli vizelet az optimális.


A Gugli alapján úgy tűnik, hogy a VAUT és ULAUT lesz a nyerő.

2011. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ez egyébként egy teljes vérkép lenne?"


Erre azért nincs egyszerű válasz, mert ma már rutinszerűen igen széles körű vizsgálatokat végeznek egy vér laborvizsgálat részeként.

A fenti kódokból, amit ki tudok silabizálni lesz egy általános vérkép (fehér és vörösvérsejt szám, hemoglobinszint), máj-, és vesefunkció, koleszterin, vérzékenység, meg még a további magyar hangok :).

2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!