Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be van dugulva a fülem miért...

Be van dugulva a fülem miért magy köv?

Figyelt kérdés
már 2.ik napja bevan dugul va a fülem fáj és neha olyan furcsa hangokathalok (ilyen fujo hangod mindha fujnák a fülem)akkor kezdődött amikor strandon voltunk és hazajöttünk fülpiszkáloval megpiszkáltam a fülem és bedugult késöb este vízment a fülembe de nem lett jóbb aztán a fülembe csöpögtettem és még mindig nem jó mit csináljak menjek el kitisztítatni a fülem vagy hadjam mert majd kidugul ?
2011. júl. 19. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 hét alatt kidugult..szenevdtem vele rendesen:S tökre be voltam szarva,hogy mi történhetett:/
2011. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is pont így, bedugult a fülem strandtól, nagyon szenvedek tőle... De nem csak most dugult be, konkrétan pár csepp víz kerül a fülembe, rögtön bedugul... Sőt, egyre gyakrabban bedugul reggelre is, felkelek és be van dugulva... Már nagyon zavaró, ezért úgy döntöttem, holnap elmegyek kimosatni. Remélem ettől majd jobb lesz. Valakinek ilyenfajta tapasztalata esetleg?
2011. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sikeresen kimosattam a fülem köszia a válaszokat
2011. júl. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!