Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az anyajegy eltávolítása...

Flora08 kérdése:

Az anyajegy eltávolítása hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
A nyakamon van egy viszonylag nagy anyajegy. Pár évvel ezelőtt a bőrgyógyász megvizsgálta, azt mondta, hogy le kéne szedni, mert rossz helyen van, ráadásul már egyszer belekaptam véletlenül; vérzett is. Próbálom rávenni magam a "műtétre" de nagyon félek, ráadásul a nyakam számomra elég érzékeny testrész. Akinek távolítottak már el anyajegyét, leírná nekem a tapasztalatait?
2011. júl. 21. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont a nyakamon volt 3(!!!) anyajegy.. egymás alatt.. ha teheted, menj magándokihoz, és kérd, hogy lézerrel távolítsa el..


Kb 15 perc alatt végzett a 3 anyajeggyel és semmit nem éreztem :) Pedig nálam jobban senki nem tud izgulni :D

2011. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem már 5-öt vettek le 2-t lézerrel a többit sebészi úton.

Én a lézereset nagyon megbántam. Utána olvasgattam, és inkább a sebész általi eltávolítást ajánlják, mert akkor gyökerestől vágják ki, ha viszont lézerrel szedik le akkor csak a felszínét vágják le. Tehát később lehet még belőle problémád.

Nekem a lézeresek visszajöttek (nem teljesen, csak min. %-ban).


Tehát én a seb.műtétre esküszöm. Az érzéstelenítő után semmit nem érzel. De tényleg! A szuri kicsit feszít, de aztán semmi. Ne félj tőle. A heg meg gyönyörűen begyógyul, nekem speciel alig látszik.

2011. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2011. júl. 22. 17:32
 4/5 anonim válasza:
Nekem a szemölcsömet vették le a sebészeten. Ez azért jobb mert a gyökerét is kiszedik. Nagyon friss 2 napos. De a műtéttel nem volt gond. Érzéstelenítettek és kb. 10 percet voltam bent mindennel együtt. (öltözködés, adategyeztetés). Viszont most a gézlap bele van ragadva a sebbe amivel nem tudok mit kezdeni.
2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
NE bántsd semmiképpen. Majd ha mész vissza kötés cserére kiszedik. Nekem nem volt szabad a ragasztást levenni az elején, víz nem érhette kb 2 hétig.
2011. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!