Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítása ingyen?

Anyajegy eltávolítása ingyen?

Figyelt kérdés

Hali! van a hasamon egy anyajegy, nem olyan kicsi de nem is nagy... 0,5 - 0,5 cmes

de engem nagyon zavar...

leszedik ingyen? és ha igen hol? és kell beutaló oda? infókat pls!:)


2011. jún. 8. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, ingyen leszedik a Bőrgyógyászaton.
2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Én a helyedben nem piszkáltatnám meg. Szomszédom levetette az övét, aztán elrákosodott a helye, amit megpiszkáltak, és belehalt. A legjobb, ha nem bántod, ameddig nem fáj, vagy nincs rajta elváltozás.
2011. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
beutaló nélkül lehet menni bőrgyógyászatra ott megvizsgálják és a sebészetre küldenek tovább,ahol kivágják majd,nem fáj,helyi érzéstelenítővel csináljk és alíg látható heg marad csak.
2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én levetettem négyet,igaz hogy magánklinikán,mert a bőrgyógyon nem vállaltak el arra hivatkozva ,hogy ez esztétikai beavatkozás,és ezt nem fizeti a tb.Érdeklödj utána mindenképp,na szóval levetettem,mert "zavart", de a heg most jobban zavar ,elmondom neked :).
2011. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jójó, de ez kicsi anyajegy, de engem a színe zavar:S
2011. jún. 8. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért,milyen színű?
2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
magán úton mennyibe kerül levetetni?
2011. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jah, hát sima normális:D csak nem kedvelem:P
2011. jún. 9. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
6 évvel ezelőtti árakat tudok mondani,így ezzel az infoval nem sokra mégy,és rendelőnként változik.Darabja volt 4000,plusz a szövet vizsgálat.össz:22000.
2011. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó orvos után kell nézni,de egy ügyes sebész is simán le tudja szedni,ha nem nagyon nagy,akkor alíg marad heg utána.
2011. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!