Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! A szegedi elfekvő osztály...

SOS! A szegedi elfekvő osztályon van vip szoba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,először is nincs már olyan,hogy "elfekvő".Krónikus osztályok vannak,ahol rendszeresen mozgatjuk,kiültetjük a betegeket-hogy ne alakuljon ki a felfekvés.Gyógytornász is segíti a gyógyulást.Én itt dolgozom Szegeden a krónikus belgyógyászaton.Van-lehet vip-szoba.(jó pénzért,ha tömöd az orvosok zsebét....)Ha kérdésed van,szívesen válaszolok,persze nevek megírása nélkül.
2011. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, de sajnos már tárgytalan a dolog, mert két hete meghalt a nagymamám. Volt a geriátrián is, meg a negyediken is a belgyógyászaton. A negyedik egy fokkal jobb volt, de a geriátria szerintem borzalmas. És ezzel nem az ápolónőket szeretném bántani, mert minden tiszteletem az övéké!
2011. aug. 28. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!Én is a geriátrián dolgozom(ez a krónikus belgyógyászat),a fenti a sima belgyógy. osztály.Kérlek írd meg,hogy mit értesz azon,hogy borzalmas volt.Hátha jobbá tudnánk tenni az ápolást,ha őszinte véleményeket hallanánk!Köszönöm
2011. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj szerintem az, hogy túl kevés ápolónő van arra sok idős emberre. Számtalanszor előfordult, hogy délelőtt mikor bent jártam, a nagymama használta a szobavécét, és délután, mikor újra mentem, még mindig benne volt a széklet. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy igénytelenek a nővérek, hanem inkább arról van szó, hogy nincs érkezésük mindenhova benézni, hogy mi a helyzet. Láttam, hogy mi munka van ott, és teljes mértékben megértem, hogy azért a kevés pénzért nem várhat csodát az ember a nővérektől, de azért néha egy-két jó szót szólhatnának a betegekhez, vagy a családtagokhoz. Én ezt is hiányoltam, de mondjuk ez nem is tartozik a munkájukhoz. A pelenkás időseknél is azt tapasztaltam, hogy csak sokára kerítenek sort arra, hogy lecseréljék rajtuk a pelenkát. A folyosón olvastam egy verset, Szeressétek az öregeket volt a címe. Nagyon megfogott ez a vers, és pont arra gondoltam, mikor elolvastam, hogy talán az ápolónőknek is többször gondolniuk kéne ezekre a sorokra. Nagyon remélem, hogy ezzel nem bántottam meg senkit, mert tényleg le a kalappal előttetek, akik ezt a munkát csináljátok!!!
2011. aug. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!