Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Debreceni Klinikán a gyermek...

A Debreceni Klinikán a gyermekágyas osztályon volt vki "fizetős" szobában? Milyen az ilyen szoba? Mennyivel másabb egy sima szobánál? És mennyit kellett érte fizetni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fizetős szobába a szülészeten virágos ágynemű van + tv és hütő (szerintem egyáltalán nem extra) 10e Ft/éj
2009. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy 15.000,-Ft. Egyébként szerintem nem sokkal jobb az.
2009. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az info-t!Egyébként ti ezt hallottátok vagy magatok is ilyenben voltatok?
2009. febr. 5. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz "egyedül" lenni egész nap. A többi szoba is csak 2-3 ágyas és ki lehet birni azt a pár napot. Legalább szól hozzád valaki.
2009. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem adtam volna ezért plusz pénztezért a szolgáltatásért csak amikor szülés után tusolni mentem ezen a szobán kellett keresztül mennem. Ne félj nem fogsz unatkozni teljesen mással van elfoglalva az ember szerintem ez fölösleges pénzkidobás (inkább ezér a pénzért a Babának vegyél vmit)
2009. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Hát, ez így tényleg nem egy nagy pozitívum!Csak hallottam rebesgetni és nem tudtam pontosan mit takar!Mégegyszer köszi!
2009. febr. 6. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kifizetem a napi 10 ezret, nyugodt vagyok, nem egyedül, mert ott lesz velem az anyukám és a férjem is! Nem leszek egyedül, hogy unatkozzak. Nekem nem mindegy, hogy kikkel vagyok egy szobában, mert a terhességem során gyakran kerültem be a klinikára, és mindíg ci..nyokkal voltam össze rakva, és nem mindegy, hogy az ő gyerekeik sírását hallgatom majd akkor végig, vagy csak az enyémet. Ja és ha nekem napi 2szer van kedvem lefürödni, akkor annyiszor fogok, és nem sugnak össze mögöttem! A lényeg az én és a kisfiam nyugalma, nem pedig más nyöszörgése!
2009. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!