Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell visszamenni egy...

Hogyan kell visszamenni egy kórházi-szakrendelésre másodjára?

Figyelt kérdés

Első alkalom tisztasor: kérek időpontot, ahová kell pedig beutalót is.

Másodjára viszont hogyan kell, ha a doki csak napot mond? Kérjek megint időpontot (aznapra, a portán) + mondjam hogy kikérném a kartonozóból a papírjaimat? Vagy mégis hogyan?


2011. júl. 21. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...

én már beutalóval mentem a kórházba, amit az orvosom adott, ez pl. egy szájsebészeti beavatkozás volt. Na ugye aztán kórház, amikor ott végeztem, ott is adtak papírt, és azzal mentem vissza. Másodszorra már nem beutalót vittem, hanem azt a papírt amit először adtak a kórházban.

Remélem azért érthető.

2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző leleteddel menj azon a napon amit az orvos adott. Ha időpont kellene, ráírta volna azt is (amit egyébként zömében úgysem tartanak be). Lényeg, hogy azon a napon menj amikorra visszahívott, s akkor nem kell újabb beutaló, elég az előző ambuláns lapod!
2011. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!