Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varratleszedésért kell fizetni...

Varratleszedésért kell fizetni? Levetettem egy anyajegyet és 1 hét múlva kell visszamenni a varrat miatt. Ilyenkor is kell fizetni? -maszek-

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ezer bocs, hogy belekérdezek, de hogyan működött a dolog? Szóval, mi volt a menete a leszedésnek? Nem magára a műtétre gondolok, hanem az egész történetre.


Mégegyszer is bocsi, csak le szeretnék szedetni 4 anyajegyet (2 db a háton, egy a hason, egy a felkaromon) mindegyik úgy kisujjköröm méretű és nem tudom, honnan is induljak.

2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én először elmentem ugyanide a bőrgyógyászhoz, aki megvizsgálta őket. Szerintem ez fölösleges volt ez, de állítólag kell. Aztán kértem időpontot a sebészetre egy sebész ismerősükhöz akinél ma voltam. Valójában 3-at szedettem le, 2 hát és 1 a fejbőrön, az injekció a legrosszabb érzés mivel bele nyomta azt hiszem, és nagyon mélyre. Aztán körbevágta és kiszedte. Már nem égetnek le ilyen dolgokat, gondolom betiltották szóval csak vágni lehet. Ha akarod akkor el lehet küldeni szövettanra, ez egyenként 5.000 huf, és 1 eltávolítása 12.000 volt, ami olcsónak számít
2011. aug. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!