Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a bajom? Nem rég...

Mi lehet a bajom? Nem rég voltam egy fesztiválon dolgozni és kellet tüdőszűrésre mennem az eü könyv miatt. Meg is kaptam az eü könyvet semmi gáz nem volt, de ma kaptam egy levelet.

Figyelt kérdés

A levélben az állt,hogy saját érdekemben menjek vissza a tüdő gondozóba hétfőn. Mi lehet abajom? Mondták,hogy lehet rosszul sikerült a felvétel stb. De akkor,hogy kaphattam mewg kitöltve az eü könyvet?

19/L


2011. júl. 22. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam.Bocs a helyesírási hibákért :)
2011. júl. 22. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi azt honnan tudjuk?
2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rohanvást töltötték ki a leletedet, ami alapján a kiskönyvet megkaptad. Azért ne aggódj, legtöbbször tényleg csak a felvétel rossz, de nekem pl. így vették észre egy olyan tüdőgyulladás még mutatkozó hegeit, amin nem is tudtam, hogy átestem :=). A ct mutatta ki (azonnal beutalót kaptam), hogy az csak egy nemrég elmúlt tüdőgyull. hegesedése és nem tumor. A 3 hónappal későbbi kontrollon már nem is látszott semmi.

Szóval jó, ha visszamész, bármi kiderülhet.

2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyanok válaszára voltam kíváncsi, aki volt hasonló szituba. Nem a tiédre.. első hozzászóló..:)

Második hozzászóló köszönöm :):)

2011. júl. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!