Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudnám letölteni?...

Honnan tudnám letölteni? Szerző: McMillen A könyv címe: Elkerülhető betegségek. Ellenségeskedés betegségek. Ellenségeskedés vagy szeretet, stress vagy békesség. Egy orvos érvelései a Biblia jelenlétében

Figyelt kérdés

A könyv bemutató-linkje a következő.: [link]

Köszönöm


2011. szept. 8. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Használtam a Google -t, de nem találtam, még mielőtt valaki ezzel jönne gondoltam szólok...Továbbá ha kérhetném értelmes válaszokat ha lehet! Köszönöm
2011. szept. 8. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

"Hírlevél


Feliratkozás a hírlevélre

Hírlevelünkben regisztrált felhasználóink az érdeklődésüknek megfelelő témák közül válogatva értesülhetnek az antikváriumba érkező új könyvekről."


Kedves kérdező! Ott van minden a honlapon. Feliratkozol a hírlevélre, és közölnek majd veled mindent, amit kérdezel. Majd elmész az antikváriumba, és vagy megveszed, vagy elcsórod a kiadványokat. Sajnos nincs minden könyv meg az interneten.

2011. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 22:38!

Először is a nyelvtanodon csiszolj kicsit, mert vannak benne hatalmas hibák!


Másrészről a szövegértéseden is, elvégre le volt írva a "honnan tudom letölteni" kérdés, ami azt jelenti hogy erre kértem választ és nem minden másra,

én is tudom hogy meg lehet venni, és én is tudom hogy nem minden található meg az interneten, ezért érdeklődtem hogy esetleg valaki nem-e találkozott vele valahol!


Kérek mindenkit a továbbiakban mellőzzük az értelmetlen és felesleges okoskodást, és csak az válaszoljon aki tudja honnan lehet leszedni, ha pedig nem tudja Ne Válaszoljon!


Köszönöm!

2011. szept. 11. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!