Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől fájhat? __________________

Mitől fájhat? __________________

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta nagyon fáj a hátam. Kb. úgy képzeljétek el, mint mikor a derekatok fáj, csak most fent a jobb vállatok és a nyakatok közötti részen. Régebben is volt ilyen, de akkor pár nap múlva elmúlt, és nem is volt annyira vészes, de most iszonyú. Ha csak simán ülök, vagy állok, semmit nem érzek, de lefelé fordítani a fejem egyáltalán nem tudom, és, ha felemelem a kezem, akkor is belenyilall. Mikor mozgok, akkor is érzem, de akkor nem fáj annyira, csak tompán. Valaki nem tudja mitől lehet?
2011. júl. 29. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
idegbecsípődés, izomhúzódás...el kellett volna menni már tegnap orvoshoz
2011. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfeküdted, nekem is volt már, és néha hetekig érzem. Talán az izom meghúzódott vagy görcsöl, csomósodik, ahogy a masszőrök mondják. Doki vagy egy jó masszőr segíthet.
2011. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. Vagy meghúzódott, vagy elfeküdted van ilyen . Lassan múlik:(
2011. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így estére már kicsit enyhült, de még mindig érzem. Dokihoz pedig csak a legvégső esetben megyek.
2011. júl. 29. 23:28
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy elaludtad. De szerintem mindenképpen menj el a háziorvosodhoz! Ha úgy gondolja, hogy baj van be fog utalni ortodpédiára onnan pedig esetleg gyógytornára. Nekem a hanyag tartás miatt kellett ezt az utat bejárnom. Amúgy nyugi a gyógytornán nagyon kedvesek és én személy szerint mg szerettem is a 15 napos kúrámat.:)
2011. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!