Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mitől fájhat a...

Szerintetek mitől fájhat a medencecsontom?

Figyelt kérdés

El fogok menni orvoshoz, csak érdekelne, hogy mire számíthatok...

Tehát. Nap közben semmi bajom. Estefelé befekszem az ágyba, olvasgatok, tévézgetek, megint semmi. Lefekszem aludni, és utána jó eséllyel egy órán belül fájni kezd a bal oldali medencecsontom, meg fölötte egy kis rész. ( Nagyon rossz alvó vagyok, azért nem tudok hamar elaludni). Éjszaka nem kelek fel a fájdalomtól, de az az elalvás előtti időszak nem kellemes, de belehalni nem fogok. Amit még megjegyeznék, hogy egy elég régi matracom van, és bal lábamra sánta vagyok, a szobámban pedig hideg van, mert gyűlölöm a meleget. Lehet ezeknek semmi köze ehhez, de hát tudja a fene. 178 cm-es magassághoz 99 kg vagyok, ami nem sovány, de azért nem az az amorfra hízott zsírdisznó.

Szerintetek most mi van?

23/f


2011. okt. 26. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a matrac nyom valamit. De azt részleteznéd, h mitől sánta a bal lábad?
2011. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportbaleset. Rosszul estem.
2011. okt. 26. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy annak az utóhatása. Napközben megerőlteted, és estére kezd fájni.
2011. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!