Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kedden megyek belgyógyászatra....

Kedden megyek belgyógyászatra. éhgyomorral menjek? V reggelizhetek? V hogy legyen? Tapasztlatok?

Figyelt kérdés
kedden 10re kell mennem belgyógyászatra, és a dokinő mondta h valószínű egy gyomor tükrözés. ezt ott meg is csinálják azonnal? reggelizhetek? v inkább ne? nem mondtak semmit mikor időpontot kértem, meg a dokinő se. de ez az időpont olyan h menjek oda akkorra... de nem akkor fognak behívni, és valószínű egész napos progi... :S
2011. júl. 30. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez durva, h semmit nem mond. Gyomortükrözésre éhgyomorral kell menni. Ejféltől nem ehetsz és jobb, ha már este sem tömöd tele magad nehéz kajával. Nem tudom, h Mo-on van-e választási lehetőség, nekem Nagy-Britanniában lehetett választani bódítás és érzéstelenítés között. Én érzéstelenítést választottam, mert nem akartam sokáig bent maradni.

Az enyém nagy szerencsémre nem tartott tovább vagy 3 percnél. Elvileg max fél óráig csinálják. Itt igaz az, h ha engeded magad, akkor hamarabb szabadulsz. Elég rossz érzés, mikor levezetik a kamerát, de a legrosszabb rész, amikor levegőt fújnak be és akkor van olyan mintha hánynál, mert a levegő jön kifelé. Mivel nálam érzéstelenítés volt így kb 1 órával később már ehettem és nem volt vele problémám.

Bizonyos esetekben lehet egy kis vérzés utána, de nekem nem volt.

2011. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elvileg max fél óráig csinálják"


A csudát csinálják öt percnél nem tart tovább!

2011. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben. A tájékoztatón volt, h akár 20-30 percig is eltarthat. Csak írtam, h ha elnyúlna, akkor tudja, h mi a max idő, amíg csinálják.
2011. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de OFF: Első válaszoló, Te nagyon szerencsés vagy. Egy barátnőmnek úgy volt gyomortükrözése, hogy se bódítás, se érzéstelenítés. Gondolhatod milyen nehezen ment neki. Nem is értettem, hogy hogy létezhet még ilyen barbár módszer. De nála ugyanígy félévente még meg is ismételték.
2011. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!