Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Papámnak kórházba kell feküdni...

Papámnak kórházba kell feküdnie 5napra a belgyógyászatra! Milyen vizsgálatokat csinálnak ott?

Figyelt kérdés

papám picit fél,mert nem a rendes kórházba hanem egy másik épületbe,ahol a krónikus betegek vannak.őszintén szólva én is félek,mert eredetileg Bp-n van valami szemklinika és oda küldték,mert baj van a szemével.:(

ott azt mondták,hogy a vizsgálatok előtt be kell feküdnie a belgyógyászatra...:(

Most akkor mi van?ezt nem értem.

köszönöm a segítségeteket!

14/L


2009. febr. 21. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a Papádnak a szembetegségét valamilyen más betegség okozza pl.cukorbetegség,magas vérnyomás.Gondolom ezért küldték el belgyógyászati kivizsgálásra.
2009. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A belgyógyászat elég tág fogalom, sőt nem is nagyon tudom mi köze van a szemhez. Talán arra gondolok, hogy a vérnyomásával lehet baj, mert az kihathat a szemre. Akkor 24 órás vérnyomásmérést, EKG-t csinálnak, vesznek vért és beállítják a vérnyomását. De ezeket csak akkor ha a vérnyomásával kapcsolható össze a szemproblémája.
2009. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálatokat is végezhetnek nála, ha azzal nincs vmi rendben, a szemre is kihathat. azért fektették be, hogy több lépcsőben kivizsgálhassák őt.
2009. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na most már okosabb vagyok...

nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:)

2009. febr. 22. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!