Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Napi egyszeri használatú...

Napi egyszeri használatú gyógyszert mikor érdemes bevenni, vagy ez számít valamit? Konkrétan Roaccutanról van szó.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én a napi egyszereset, vagy reggel, vagy délben szoktam bevenni
2011. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs a tájékoztatón? Amúgy szerintem ennél pont mindegy, mert nem rövid hatóidejű, ez vérnyomáscsökkentőknél stb fontos, de ezesetben szerintem nem lényeg, hogy minden reggel vagy minden este veszed be. De ezt nyáron nem szokták adni, mert kemény fényérzékenységet okoz. Mindig úgy adják, hogy a tél beleessen. Nem figyelt az orvosod? Remélem a mellékhatásokat elmondta, meddig nem eshetsz teherbe utána, mik a komoly mellékhatások..Tájékoztatót olvasd át
2011. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Roaccutan-t a nap egyik szakában sem érdemes beszedni... :-/
2011. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon megfontolnám ezt a méreg beszedését. Pl. az alábbi cikk miatt...


Ezt annó Én is szedtem pár hónapig, de szerencsére jött a megvilágosodásom. SZÖRNYŰ!!! --> "Egy ismerősöm a minap belehalt a Roaccutan mellékhatásaiba. Nem fogtok hallani róla a hírekben, mert a gyógyszergyár szerint ez nem bizonyítható. A lánynak komoly májproblémái mellett leállt a veséje. 22 éves volt..."

Szóljon érte, és a Roaccutan pattanástalanító gyógyszer ellen ez a régebbi cikk: [link]


Vigyázz magadra!

2012. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!