Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén közös használatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén közös használatú ingatlan rezsije hogyan oszlik meg a két fél között?

Figyelt kérdés
Most adtam be a válópert, van 2 kis gyermekem és fogalmam sincs mennyit kell a rezsiből nekem fizetni. Van lakás- és autó hitelünk is. Nem akarok jogosulatlan használó lenni. Valamint hogyan oldjam meg a főzés, mosás, takarítás kérdését is, a férjemről már nem akarok gondoskodni.
2009. júl. 9. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erről a férjeddel kell megállapodni. Főzni, mosni vasalni nem vagy köteles a férjedre, de megteheted ha akarod. Azt, hogy a gyerekekre eső rezsit hogy osztjátok el...

Ha rendesen fizet gyerektartást, akkor lehet, hogy nem akar még a rezsibe is + gyerektartást fizetni. Akkor Ö csak az 1 főre jutó rezsit fogja. Ha keveset fizet gyerektarást, akkor talán hajlandó a gyerekekre eső részből is fizetni. Meg kell állapodnotok. Javaslom, foglaljátok irásba, és minden fizetést dokumentáljatok le. Igy később nem lehet vita. Nem lesz könnyű....:(

2009. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom olvasod-e még.Nekem is ilyen problémám van valószinüleg mint Neked.Volt már tárgyalásotok?Hogyan osztottátok el a költségeket?

2009. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!