Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet otthon könnyen...

Hogyan lehet otthon könnyen elzsibbasztani a lábujjakat?

Figyelt kérdés
kicsit begyulladt a lábujjam, múltkor túlságosan levágtam a körmöm oldalt és most kicsit belenőtt a bőrömbe kivágtam most csak ki kéne húzni, de nagyon fáj.. ezért légyszi segítsetek, h hogyan tudnám elzsibbasztani...!!! előre is köszi!!:)
2011. aug. 4. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Agykontroll.
2011. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

Jákkk... Milyen házi műtét már :D


Amúgy fogj egy jégkockát és jegeld el vele, az érzésteleníti kicsit...

2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
haha:D hát én itthol mindent megoldok...xDD és köszi:D a jegelés nekem is eszembe juthatott volna....:$
2011. aug. 4. 13:04
 4/7 A kérdező kommentje:
vááh kész vaaan!!xDDD lejegeltem rányomtam a lában a kád szélére, elszibbadt és egy szemöldökcsipesszel megoldottam a problémát xD
2011. aug. 4. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:
*elzsibbadt
2011. aug. 4. 14:41
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
Gratula! Bevállalós :D
2011. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kár jégkockákkal szórakozni, elég ha törökülésbe ülsz, és a bokád a lábszárad alá hajtod, vagy másik megoldás, ha derékszíjjal szorítod el
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!